OnlyGirls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum pentru fetele :)
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 IMPORTANT : Prezentare

In jos 
+4
Aliiina
fanta
Yana
Alexandra
8 participanți
AutorMesaj
Alexandra
Admin
Alexandra


Mesaje : 78
Data de inscriere : 13/07/2010
Varsta : 27
Localizare : in my world

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeJoi Iul 15 2010, 04:15

In acest subiect ne vei scrie prezentarea ta .

Nume :Alexandra ; Varsta :13 ani; Oras :Arad ; Imi plac : animalele; As vrea : Sa nu ma mai copieze toti fraieri; Pastrez : Doar amintiri; Mi-as fi dorit : sa fiu mai tupeista Smile; Nu-mi place : Sa fiu jignita; Ma tem : de serpi, paianjeni; Imi pare rau : Cand gresesc; Nu sunt : fitoasa,increzuta..; Dansez : Doar la ocazii speciale ; Cant : Cand vreau eu; Niciodata : Nu stii ce iti aduce ziua de maine; Plang : Foarte rar;Nu sunt intotdeauna : Vesela; Nu`mi place de mine : Cand nu mai am cuvinte; Am nevoie : de incredere,libertate,atentie ; Ar trebui : Sa nu mai fiu atata de timida;Culoare preferata : Mov ;Animalul preferat : Cainele si pisica love struck ; Cantaretul preferat : Adam Lambert

Sper sa ajungem la un numar mare de membre si mesaje Smile



Ultima editare efectuata de catre Alexandra in Sam Oct 02 2010, 21:53, editata de 2 ori
Sus In jos
https://onlygirls.forumgratuit.ro
Yana
Sweet girl
Yana


Mesaje : 23
Data de inscriere : 16/07/2010
Varsta : 30

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeVin Iul 16 2010, 03:42

Buna! Sunt Yana, am 16 ani si ceva (mi-e greu sa calculez). Ce pot spune despre mine Question Sunt o persoana cu capul pe umeri, care nu suporta minciuna, tradarea. Cand sunt tradata, mintita, iert! dar nu uit (asa cum e si semnatura mea), situatie oximoronica de altfel. Daca ma tradezi, imi iau revansa cand ti-e lumea mai draga Twisted Evil . Asta imi e firea. Sunt o scorpie veritabila, asa ca daca vrei sa afli cate ceva, poti citi.. horoscopul Laughing . Pe de alta parte, sunt foarte curioasa ce o sa iasa din forumul asta, tinand cont ca is cea mai batrana Sad . Daca aveti nevoie de o parere, un sfat, va stau la dispozitie cu cea mai mare placere ( ca deh, tre` sa imi iau in serios statutul de..baba Laughing )


ps. Ce greu a fost sa vorbesc despre mine!
Sus In jos
fanta
Bobocel



Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/08/2010

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeDum Aug 15 2010, 00:51

nu-ti face griji Yana..vin eu din urma cu cei 22 de anisori ai mei impliniti maine:)))..Eu sunt Ana,maine fac 22 de ani cum am spus,imi place sa ascult muzica,sa pierd vremea pe t.p.u.(de acolo am si luat forumul)si sa desenez:D
Sus In jos
Aliiina
Sweet girl
Aliiina


Mesaje : 28
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Jud suceava

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeDum Aug 15 2010, 05:43

Hei buna ...Eu sunt Alina:) ...Sunt din jud. Sv. si am 16 ani
Sunt o fire prietenoasa, imi place sa cunosc persoane noi insa urasc minciuna.Nu`mi plac persoanele care incearca sa fie ceva ce nu sunt defapt.Imi iubesc prieteni chiar daca sunt putini ...
Si cam atat Laughing
Sus In jos
Iziii
Bobocel



Mesaje : 7
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti.

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: :]   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeLun Aug 30 2010, 15:58

Hey^^
Sunt Iziii.
Am 13 ani...
Pot spune ca sunt o persoana sociabila,prietenoasa uneori enervanta:)
Urasc sa fiu contrazisa cand am dreptate=))
Imi place Avril Lavigne:x
Melodia mea preferata Alone:>
Ador sa stau pe mess sau afara:)
Mai mult..
Pai nu stiu ce sa mai zic.. Razz
Byeee Very Happy
Sus In jos
Alcoolik barbie
Bobocel
Alcoolik barbie


Mesaje : 7
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Undeva in romania .

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeMar Sept 21 2010, 13:58

Hey :] sunt Cristina .
Fac inot .
Imi place sa merg pe role .
Avril .
Jonas .
Pc .
Urasc scoala Embarassed
Very Happy Intrebari? happy
Sus In jos
♦RoCkY.CrAzY♪
Bobocel
♦RoCkY.CrAzY♪


Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/05/2012
Varsta : 24
Localizare : In Rai.

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeDum Mai 27 2012, 22:18

Deci,practic,am aterizat si eo pe-aici.
Spun cateva despre mine. Ma cheama Ana,mi se mai zice Any,Anutza,Rocka,Rocky..sau cum vreti voi Razz. Am 13 ani,sunt foarte plictisita,nu imi place sa fiu jignita,atunci scot altirelia grea,imi plac anime-urile,sa compun poezii de dragoste,de tristete si de dor. Precum si scoala,povestile [compuse de mine si/sau alti copii]..Imi plac animalele,mai ales animalele precum liliecii,trigri..Ador,scoala..ceva mai ciudat la mine,dar e adevarat.Citesc mult,desenez,o pasiune mai speciala pentru mine,si stau mai mult pe net,mess..imi place sa vorbesc deschis cu amicele..daca am ratat ceva intrebati-ma.. maimuta
Sus In jos
Lithium.
Bobocel
Lithium.


Mesaje : 1
Data de inscriere : 04/07/2012
Varsta : 25
Localizare : Salaj/Zalau

IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitimeMier Iul 04 2012, 16:37

Salut! Ma numesc Gabriela, mi se spune Skilly, adica Skilly e porecla mea si prefer sa mi se spuna asa, am 13 ani, implinesc 14 pe 18.martie o.O si sunt dintr-un orasel micut si dragut numit Salaj, mai exact sunt din Zalau.
Ascult muzica rock, urasc J-Rockul sau orice altceva ce tine de Japonia, China, Coreea, mai exact, tot ce tine de Asia. Toate trupele pe care le am in MP3-ul din telefon, le gasiti la sfarsitul postului intr-un spoiler. Artistii ar fi mai putini: Tarja, Taylor Momsen, Adam Lambert, Ville Vao.
Invat sa cant la chitara si pian, desenez cand nu am ce face, acum, nu de mult timp desenez si benzi desenate.
Ma atrage foarte mult arta fotografiei, iubesc sa ies in natura si sa posez diferite vietati, peisaje, plante, etc.
Sper sa ne intelegem bine, daca aveti nelamuriri ma puteti intreba orice ^^
Spoiler:
Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com
Continut sponsorizat





IMPORTANT : Prezentare Empty
MesajSubiect: Re: IMPORTANT : Prezentare   IMPORTANT : Prezentare Icon_minitime

Sus In jos
 
IMPORTANT : Prezentare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» IMPORTANT : Oracol
» IMPORTANT : Reguli forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
OnlyGirls :: Forum :: About OnlyGirls-
Mergi direct la: